Pāriet uz saturu
Reko deco rādītājs

Par Reko

Par mums sadaļas attēls #1 Par mums sadaļas attēls #2 Par mums sadaļas attēls #3 Par mums sadaļas attēls #4 Par mums sadaļas attēls #5 Par mums sadaļas attēls #6

Mūsu misija - dažādu veidu reklāmas izstrādājumu ražošana.

Kopš darbības uzsākšanas esam strauji attīstījušies – pieaudzis uzņēmuma apgrozījums, paplašinājies darbinieku skaits. Uzņēmumā strādā tikai profesionāļi, kas perfekti pārzina savu darbības sfēru, tādējādi spēj piedāvāt vislabākos risinājumus Jūsu vajadzībām. Savukārt modernā ražošanas tehnika nodrošina augstākā līmeņa kvalitāti gala produktam. Papildus mēs veicam visus nepieciešamos skaņojumus Rīgas pilsētas un citu Latvijas pilsētu, būvvaldēs ar attiecīgā rajona māksliniekiem un valsts valodas inspektoriem. Veiksmīgi sadarbojamies ar arhitektu biroju, kas veic nepieciešamos būvkonstrukciju risinājumus.

1678

Objekti visā Eiropā

26773

Gaismas reklāmas Latvijā

3077

Klienti

20

Gadi tirgū

Reko deco rādītājs

Pakalpojumi

Gaismas reklāma

Mēs izgatavojam un uzstādam dažāda veida gaismas reklāmas – gaismas burtus, kastes, logotipus, lāzergrieztus vai frēzētus burtus un paneļus. Mēs esam iegādājušies Latvijā lielāko vakuumformēšanas iekārtu, līdz ar to mēs spējam mūsu klientiem piedāvāt visus iespējamos reklāmas izgatavošanas risinājumus.

Auto reklāma

Viena no mūsu uzņēmuma vadošām nozarēm ir reklāma uz auto. Uzņēmuma rīcībā ir mūsdienīga lielformāta drukas iekārta un ploteri, kas ļauj izpildīt pasūtījumu augstākajā kvalitātē.

Cita reklāma

Uzņēmuma pakalpojumu klāstā ietilpst arī lielformāta drukas pakalpojumi uz PVC (banneru materiāls), papīra un līmplēvēm, plotera griešana, karogu izgatavošana, masti un to uzstādīšana, dažādu veidu informatīvās norādes, kā arī cita reklāmas produkcija.